Tecnoeka – майбутнє справжніх професіоналів

Tecnoeka – металеве серцебиття, яке з пристрастю та досвідом творить перевагу для світової гастрономії!

Італійський бренд Tecnoeka виробляє професійні пароконвектомати Eka для ресторанів, пекарень, кондитерських. Професіонали у всьому світі покладаються на наше обладнання, в якому ми, на основі ключових принципів нашої корпоративної філософії, втілюємо для наших клієнтів надійність, якість, ефективність, технічний прогрес, простоту використання і оптимальну продуктивність.

Наша мета – постійно вдосконалюватися, спрощуючи роботу тих, хто використовує наше обладнання!

Tecnoeka Future

Рекомендовані товари

Пароконвектомати Made in Italy: 100% Eka

Корпоративна філософія компанії Tecnoeka орієнтована не тільки на якість виготовленого обладнання, але й на точне та своєчасне обслуговування своїх клієнтів. Щоб відповідати цим стандартам, співробітники компанії здійснюють ретельний відбір постачальників на місцевому рівні.

Tecnoeka займається дослідженнями і використовує тільки якісні матеріали для виготовлення пароконвектоматів від закупівлі сировини до її переробки. Всі ці процеси відбуваються в штаб-квартирі компанії в Borgoricco (провінція Padua), доводячи, що конструктивна винахідливість та надійність й донині є основними цінностями Made in Italy, а особливо Made in Tecnoeka.

Штаб-квартира Tecnoeka має безліч великих функціональних підрозділів: виробничий відділ, науково-дослідні лабораторії, офіси, конференц-зали та дегустаційний зал для навчання кулінарній майстерності.

Tecnoeka – ідеальне місце зустрічі між архітектурою, дизайном та технологіями, яке забезпечує високу продуктивність і якість.

Made in Italy Tecnoeka