Tecnoeka була заснована в 1978 році з метою втілити в життя потужні та інноваційні ідеї, завдяки яким і була створена унікальність, яка нас визначає!

Становлення Tecnoeka як компанії

Саме це бажання і забезпечило нам високі результати по інженерним рішенням серед, більш ніж 100, інших країн світу. Завдяки нашому імені, історії та інноваційним ідеям в сфері громадського харчування, кожен день нами досягаються все нові й нові висоти.

Завдяки досвіду, отриманому з часом, ми можемо надати кращу якість ноу-хау з найефективнішими технологіями в даній області. Ми постійно вдосконалюємося, створюючи професійні пароконвектомати з використанням інноваційних, відповідальних та ефективних процесів.

Ми віримо в італійську творчість, якість та витривалість. Ми об’єднали функціональність з естетикою і це відображено як у нашому обладнанні, так і в нашій штаб-квартирі, яка була побудована у відповідності з архітектурними та технологічними стандартами, спрямованими на охорону навколишнього середовища.

Саме з неї ми виготовляємо пароконвектомати з серцем і душею, оскільки кожен апарат зроблений людьми. Чоловіками та жінками, які суміщають свої навички і вміння, прихильність розробці передових рішень, а також досягнення найамбітніших цілей.

Історія

History Tecnoeka

У перші роки діяльність компанії була спрямована на освоєння внутрішнього ринку (вбудовані плити і духовки, окремостоячі духовки і т.д.).

Абревіатура торгової марки “EKA” на італійській мові означає “побутова техніка та компоненти для меблювання”.

На початку 90-х років, під керівництвом сім’ї Lora, Tecnoeka сконцентрувалася на створенні пароконвектоматів для професійного приготування їжі, і з того часу переживала період стрімкого зростання та індустріалізації з чудовими результатами, які дозволили стати Tecnoeka еталонною компанією з виробництва професійних пароконвектоматов.

Технологія

Technology Tecnoeka

Tecnoeka концентрує свої зусилля на інноваціях та індустріалізації свого обладнання, втілюючи в життя поєднання естетики і функціональності. Еволюція приходить через технологічні дослідження, і саме тому ми постійно розробляємо нові рішення для підвищення продуктивності при використанні наших пароконвектоматов.

Інвестиції в технології є ключем до успіху та виробництва обладнання чудової якості. У виробничому відділі є безліч високопродуктивних машин, в тому числі волоконний лазер для різання, гнучкі роботи і зварювальні роботи, які забезпечують якість та надійність конструкції нашого обладнання.

Світ Millennials

Millennials World Tecnoeka

Інноваційне обладнання призначене не для їх творців, а для споживачів. Воно належить людям і довкіллю.

Саме з цієї причини ми надихнулися на створення самого інноваційного покоління: Millennials.

Покоління, яке кожен день пише нові глави історії людства за допомогою неймовірних технологічних інновацій. Покоління, натхненне навколишнім світом, яке перетворює потребу в рішення, бачення в реальність.

Той же принцип застосовується до пароконвектоматів серії MILLENNIAL.