Компанія Tecnoeka за екологію, охорону навколишнього середовища та оптимізацію ресурсів.
Всі ці аспекти закладені при розробці та виготовленні обладнання EKA.

Tecnoeka завжди уважна до впливу на навколишнє середовище, який спричинений її процесами та продуктами. Перше зобов’язання щодо збереження навколишнього середовища та енергозбереження виникає вже на етапі проектування та розробки, застосовуючи принципи механіки, фізики, електроніки та динаміки рідин до пароконвектоматів шляхом інтелектуального перерозподілу матеріалів. Зменшення кількості використаного матеріалу призводить до зменшення як забруднення навколишнього середовища, так і до скорочення об’ємів експлуатації сировини.

Фундаментальними, в питаннях екології, є також засоби виробництва обладнання. Для компанії Tecnoeka це було будівництво нового виробничого заводу з низьким рівнем викидів, що враховує основні параметри для внутрішніх робочих процесів та навколишнього середовища. Придбання сучасних заводів з переробки листового металу на 50% зменшило споживання електроенергії і одночасно, завдяки використанню Lean Production, значно було зменшено витрати.

Незважаючи на те, що в екологічному напрямку, компанія Tecnoeka вже досягла значних успіхів, вона не збирається зупинятися на досягнутому!

Tecnoeka й далі продовжує роботу по оптимізації продуктивності компанії, яка пов’язана з процесом/продуктом, та водночас забезпечує збереження навколишнього середовища.

Сертифікація компанії

UNI EN ISO 9001

UNI EN ISO 9001

Сертифікація систем управління якістю, отримана в 2004 році.

Показує, що ми наполегливо працюємо над вдосконаленням виробничих процесів, ефективності та продуктивності при виробництві обладнання та наданні різних послуг, а також наші досягнення при роботі з клієнтами, а саме збільшення задоволення клієнтів при співпраці з нами.

UNI EN ISO 14001

UNI EN ISO 14001

Сертифікація систем екологічного менеджменту, отримана в 2013 році.

Демонструє наші досягнення в сфері екології: мінімізація ризиків та негативних впливів на навколишнє середовище, що викликаються при виробничій діяльності компанії.

OHSAS 18001

OHSAS 18001

Сертифікація систем менеджменту з безпеки праці та охорони здоров’я, отримана в 2013 році.

Tecnoeka піклується про своїх працівників, які роблять неоціненний вклад в розвиток компанії, та робить все можливе, щоб забезпечити їм належну безпеку роботи та охорону здоров’я.

Сертифікація продукції

Product's certifications

CB: Сертифікація відповідності електричної конструктивності визнана у всьому світі.

EAC: Сертифікація для експорту на ринок Росії, Білорусії та Казахстану.

SONCAP: Сертифікація для експорту на Нігерійський ринок.

SASO: Сертифікація для експорту в Саудівську Аравію.

KEBS PVOC: Сертифікація для експорту до Кенії.

REACH: Регламент REACH 1907/2006/CE.